Klientų atsiliepimai

Mūsų siekis – ilgalaikis bendradarbiavimas. Didžiuojamės kiekvienu klientu ir dirbame tam, kad užtikrintumėme kokybiškiausius renginius Lietuvoje.

Išskirtinių renginių kompaniją „Didieji žaidimai“ galime drąsiai rekomenduoti kaip patikimą, puikiai lūkesčius atitinkantį, visada norimą rezultatą suteikiantį partnerį. Su kompanijos komanda teko dirbti daugiau nei vieną kartą ir tai matyt geriausia rekomendaciją, kuri gali būti. Didelis AČIŪ šiai kompanijai už įspūdžius bei smagiai praleistą laiką su darbuotojais.

 

Modesta Mielinytė
Ewopharma AG atstovybės Personalo vadovė Baltijos šalims

Ewopharma AG atstovybė, http://www.ewopharma.lt

"Didžiųjų žaidimų" organizuotos Šerloko Holmso detektyvinės-orientacinės varžybos buvo vienos įsimintiniausių mūsų įmonės istorijoje. Puiki organizacija, kuri leido visiems atsipalaiduoti. Dėmesys kiekviename žingsnyje leido net labai pasimetus ir paklydus rasti kelią atgal. Azartas sukūrė malonią konkurenciją ir leido pažinti naujas komandinio darbo galimybes tarp įvairaus profilio kolegų. Rekomenduočiau tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms bei draugų vakarėliams. Nepraėjus keliems mėnesiams vėl kreipėmės ir kartosime šią pramogą kituose amplua – o tai, manau, yra geriausias įvertinimas už profesionalų darbą.

 

Jonas Vilčinskas
Direktorius, UAB "Smart Trading"

Smart Trading, http://smart-trading.lt/

Įdomios ir kitais kampais atsiveriančios Lietuvos vietos, didelis adrenalino kiekis ir verdančios smegenys – būtent tokio atitrūkimo nuo kasdieninių darbų ir norėjome įmonės gimtadieniui atšvęsti. Smagu pažinti kolegas kitoje šviesoje, praplėsti kūrybinį mąstymą sprendžiant neįprastas užduotis ir tiesiog gauti kalną neišdildomų įspūdžių, klaidingai išsprendus užduotį ir vietoj autobusų stoties aplankius stiklo fabriką. Labai smagus ir kūrybingas kolektyvas, apgalvotos visos detalės ir reikiamos priemonės, paslaugūs ir griežti, tačiau ypatingai sunkiais momentais pasufleruojantys vedėjai (tikimės, kad mūsų priešininkų komanda to nesužinos!). Ačiū jums, tikrai dar sugrįšime žaisti Didžiųjų žaidimų!

 

Jurgita Lemešiūtė – Frejienė,
Vadovaujanti partnerė / Managing Partner, People Link

People Link, http://www.peoplelink.lt/

“Didieji žaidimai” organziuotos orientacinės varžybos buvo pats geriausias žaidimas, kurį esame darę “Vinted” kompanijoje. Labai azartiškas ir linksmas. Visų komandos narių atsiliepimai buvo labai teigiami. Nors praėjo nemažai laiko, renginys išliko vienu labiausiai aptarinėjamų “vakarėlių” pas mus kompanijoje. Labai labai rekomenduojame!!

 

Milda Mitkutė,
“Vinted” įkūrėja

Vinted, http://www.vinted.lt