Orientacinis žaidimas

Orientacinis žaidimas – tai ne tik puikus būdas leisti laiką su kolegomis, bet ir galimybė išbandyti save bei komandą pačiose įvairiausiose situacijose.

Dalyviai suskirstomi į komandas po 4-5 žmones (pilnas, vienos lengvosios mašinos ekipažas). Jūs gausite žaidimo scenarijų popieriniame arba elektroniniame formate, kuriame bus užkoduojamos arba aprašomos vietos (Pvz.: Brailio raštu užkoduotos vietos GPS koordinates). Atvykus į vietą Jūsų laukia pačios įvairiausios užduotys – kūrybinės, technologinės, komandinės arba individualios, todėl kiekvienas dalyvis turės galimybę panaudoti savo žinias ir išmonę. Vietoje Jums gali tekti susidurti su dar kitokiomis koduotėmis ir tiesiog išspręsti loginę užduotį, o gal tiesiog surasti paslėptą atsakymą bei susitikti su mūsų agentu-aktoriumi, kuris įteiks užduotį.

Priklausomai nuo Jūsų norų, galime įtraukti lankytinų arba dar nematytų objektų. Žaidimo pradžia gali būtų Jūsų mieste, o finišas pasirinktoje sodyboje ar kitoje šventės vietoje. Trasos ilgis priklauso nuo vietos, kurioje praleisite vakarą ir kaip ilgai norite žaisti.

P.S. Žaidimo metu dalyviai griežtai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių bei dėvėti šviesą atspindinčias liemenes.