Mūsų paslaugos

Organizuojame

Explore the history of the classic Lorem Ipsum passage and generate your own text using any number of characters, words, sentences or paragraphs. Commonly used as placeholder text in the graphic and print industries, Lorem Ipsum’s origins extend far back to a scrambled Latin passage.

pencil-ruler

Organizuojame įmonių didžiąsias vasaros šventes, Kalėdų ir Naujųjų metų vakarėlius bei kitus didžiuosius renginius Jūsų įmonei. Mes pasirūpinsime, kad gautumėte geriausią vietą, skaniausią maistą, gražiausią muziką bei nepakartojamus vedėjus. Galėsite pasirinkti iš gausybės mūsų siūlomų pramogų savo darbuotojų nuolatiniam užimtumui bei pačiai geriausiai nuotaikai.

tree

Geriausias būdas darbuotojams pasijausti įvertintiems, tai skanus maistas ir įsimintinos pramogos. Dar Julijus Cezaris sakė, kad žmonėms reikia duonos ir žaidimų, o mes galime pasiūlyti tai ir dar daugiau. Didieji žaidimai pateiks nestandartinių ir interaktyvių pasiūlymų paketą, iš kurių galėsite išsirinkti tai, kas geriausiai tinka ir ko galbūt Jūsų darbuotojai dar nėra išbandę.

apartment

Dabartiniai komandos formavimo įrankiai jau yra senai atsibodę, todėl siūlome pamiršti vakarykščius landžiojimus pro virves ar kiaušinio pernešimą iš vienos vietos į kitą. Mes atėjome čia pasiūlyti naujovišką požiūrį į komandos formavimą, pasitelkiant technologijas, žaidybinius elementus bei lašelį adrenalino.

map

Jei planuojate atidaryti naują biurą, gamyklą ar padalinį - mes esame geriausias Jūsų pasirinkimas. Galėsite pamiršti visus renginio organizacinius klausimus, nes Jums dirbs savo srities profesionalai. Maistas, muzika, apšvietimas ir vedėjas - tai standartas, kurį gali pasiūlyti bet kas. O mes užtikrinsime, kad svečiai bus pakviesti specifiniu, su Jūsų veikla susijusiu būdu, o renginio vietoje bus sukurta jauki atmosfera, kurioje kiekvienas svečias pasijus kaip geriausias Jūsų draugas.

couch

Rinkai pristatote naują produktą? O galbūt norite tai padaryti netradiciškai ir inovatyviai? Mes esame čia tam, kad visa tai taptų tikrovę, o Jūsų esami ir būsimi klientai dar ilgai dalintųsi įspūdžiais ir platintų gerąją žinią apie Jūsų veiklą. Mūsų profesionalų komanda suorganizuos tiek renginį, tiek ir patį produkto pristatymą.

color-sampler

Pats geriausias būdas priminti apie save klientams ir partneriams, tai yra jiems surengti pobūvį ar šventę. Jei šiuo renginiu užsiims Didieji žaidimai, net ir su kostiumais atėję dalyviai pasijus kaip žaidimų aikštelėje ir išeis su pačiais geriausiais prisiminimais. O kur dar azartas ir konkurencija bei pergalės skonis, kuris mielas tiek ir studentui, tiek ir rimtam įmonės vadovui.

our pricing

A Variety of
Options

Transform your everyday environment with these 3 different sets of architecture services offered at affordable price. Every pricing package can be customized according to your wishes.

Basic

$29.00
Interior Design
Space Planning
Decorating Service
Project Management

Premium

$79.00
Landscape Design
Planning & Development
Custom Furniture
Refurbishing

partners

OUR CLIENTS & PARTNERS

home-brands-1

LATEST NEWS

Top insights on the
current industry

subscribe

join our newsletter

Good news & event details as well straight to your incoming mail!

SUSISIEKIME

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI

Telefonas: +370 622 93605
E-mail: info@didiejizaidimai.lt
Adresas: S. Žukausko g. 16-1. Vilnius