Pabėk (Vilnius)

Kuo "Pabėk" skiriasi nuo kitų miesto žaidimų? "Pabėk" - tai miesto orientacinio, escape žaidimų kokteilis, su pastiprinta potyrio dalimi - mūsų tikslas, kad kiekvienas objektas, kurį aplankysite priverstų Jus pasijusti kaip tikrame kine.

Legenda teigia, kad kunigaikštis Gediminas susapnavo geležinį vilką, staugiantį ant aukšto kalno. Tačiau mažai kam žinoma istorija, kad kunigaikštis iš tikrųjų sekė geležinį vilką, norėdamas įminti šios mįslingos būtybės stiprybės paslaptį. Gedimino susikaupimą išblaškė dar negirdėtas vilko staugimas ir jis paslaptingąjį sutvėrimą pametė iš savo akiračio. Kunigaikštis sušaukė savo žynius ir liepė išaiškinti, kaip šitoks masyvus objektas galėjo tiesiog išnykti per kelias sekundes, palikęs tik staugimo aidą, klajojantį tarp medžių. Krivių krivaitis Lizdeika rado, jo manymu, logiškiausią paaiškinimą - valdovas sapnavo. Bet ar tai tikra tiesa? O gal Lizdeika turėjo savų paslapčių?

Bėgimo metu dalyviai turėjo spręsti aibę galvosūkių ir kuo greičiau bėgte įveikti atstumus tarp užduočių vietų, kad galėtų atskleisti Lizdeikos paslaptis. O kaip viskas vyko galite peržiūrėti galerijoje.

Comments are closed.