Nuotraukos-455 (1)
Mes kuriame jums
Išskirtinių renginių agentūra
_MG_5706
Įmonių renginiai
Sukurkime prisiminimus kartu
_MG_3558
Nustebins kiekvieną
Pramogos, kurios verčia galvoti

Apie agentūrą

Mes esame Didieji žaidimai

Išskirtinių ir interaktyvių renginių agentūra “Didieji žaidimai” yra Jūsų partneris ir pirmasis pasirinkimas organizuojant įmonės šventes darbuotojams ar klientams, pristatant produktus rinkai, rengiant mokymus ar motyvacinius renginius.

Mūsų renginių organizavimo įmonė specializuojasi kuriant įsimintinas ir originalias patirtis, derinant tradicinius renginius su intelektualiomis pramogomis, orientaciniais žaidimais bei online žaidimais. Mes siekiame sujungti pramogą ir iššūkius, suteikdami dalyviams ne tik linksmybes, bet ir galimybę lavinti savo žinias bei gebėjimus. Nesvarbu, ar tai būtų gyvas renginys, ar virtualus susitikimas, mes garantuojame profesionalų organizavimą ir unikalią patirtį kiekvienam dalyviui.

Privalumai

Kodėl verta rinktis mus?

Rinkdamiesi mūsų įmonę, džiaugsitės profesionaliai suorganizuotais renginiais, pritaikytais jūsų unikaliems poreikiams ir vizijai. Mūsų patyrusi komanda užtikrins nepriekaištingą organizavimą ir kūrybingus sprendimus, kurie padarys Jūsų renginį išskirtiniu ir nepamirštamu.

Atsiliepimai

KlientAI apie mus

Jeigu norite mėgautis SAVO renginiu ir jame būti svečiu, o ne prakaituojančiu, lakstančiu ir nervuotu šeimininku, atiduokite viską į “Didžiųjų žaidimų” rankas. Pirmiausia įsiklauso į visus komentarus, pastabas ir kontroliuoja šventės eigą kaip priklauso. Viskas yra apgalvota iki smulkmenų, nes „Didieji žaidimai“ tikrai turi patirties. Renginiai, prie kurių jie prisidėjo, mūsų ir mūsų svečių lūkesčius pateisino 110%. Malonu dirbti su tikrais savo srities profesionalais.
TV3
Vasaros šventėje orientacinis žaidimas buvo tarsi gaivus oro gurkšnis. Tai buvo įdomu, netikėta ir smagu. O svarbiausia, kad darbuotojai buvo puikiai sutelkti bendro tikslo ir rezultatų siekimui. Po renginio kolegos dar ilgai dalinosi įspūdžiais ir džiaugėsi naujomis atrastomis Vilniaus vietomis.
Medicinos bankas
Taip pat ačiū didžiausias už renginį, buvo nuostabu!!!
REITAN CONVENIENCE

PRAMOGOS

our Latest
Projects

We specialize in author’s projects which represent your individuality. Our award-winning designers know how to create a perfect space for your. We stand for durable materials, qualitative work and innovative technologies. Enjoy our unique architectural solution and design projects! Archivolt.

Klientai

Mumis pasitiki

home-brands-1


    Susisiekime

    Kontaktai

    Telefonas: +370 622 93605
    El. paštas: info@didiejizaidimai.lt
    Adresas: S. Žukausko g. 16-1. Vilnius, 08234